У Чернівецькому ТЦК пояснили, у чому різниця між примусово мобілізованими та добровольцями

У Чернівецькому ТЦК пояснили, у чому різниця між примусово мобілізованими та добровольцями

Часто чоловіки, які тривалу годину уникали призову, спокійно ставлятимуться до отримання повістки чи зустрічі з працівниками ТЦК, — речниця Чернівецького ТЦК Тетяна Гайдащук.

Існує помітна різниця між чоловіками, які самостійно звернулися до ТЦК, та тими, кого доставили туди примусово.

Вона зазначила, що деякі чоловіки, які раніше тривалу годину уникали призову, спокійно реагують на здобуття повістки. На її думку, вони вважають, що настав час стати на захист країни.

«Звісно, мотивація у тих осіб, яких доставили до ТЦК, та у тих, хто прийшов добровільно, вона різна. Але трапляються такі випадки, коли люди досить нормально ставляться до цього: Прийшов мій час і треба вже мені піти служити. Є певна частина людей, які таке враження, ніби чекали на цей момент. Адже до того моменту, доки до них не приходила повістка і не підходивши ніхто з ТЦК, вони просто жили. А на момент зустрічі з військовими ТЦК чи отримання повістки вже спокійно до цього віднеслися та пішли служити», — заявила Гайдащук.

Речниця розповіла про ситуацію, коли дружина мобілізованого звинуватила ТЦК у незаконності призову. Однак згодом з'ясувалося, що все було законно, і чоловік вирушив до навчального центру. Вже за тиждень жінка почала ним пишатися, публікуючи фото та називаючи його героєм та воїном.

Гайдащук також додала, що розмови про відсутність мотивації служити часто є маніпуляціями.

«Якщо будь-якого чоловіка запитати: «Чому ти не захищаєш Україну?», то він обов'язково знайде якісь причини. Наприклад, скаже: «Чому депутати не воюють?». Хоча депутати воюють. Або скаже: «Тому, що мені щось не подобається у роботі ТЦК!» — каже Гайдащук.

За її словами, найбільшим стимулом для мобілізації є усвідомлення того, що враг наближається до твого дому.

Джерело

72
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...